مشاوره رایگان

چرا باید از مشاوران تبلیغات استفاده کنیم؟

هدف نهایی تبلیغات چیزی نیست جز فروش بیشتر محصولات و خدمات. مشاوره تبلیغاتی رایگان یکی از خدمات گروه فرهنگی هنری هور فیلم است – ما در کنار شما هستیم – هدف نهایی تبلیغات چیزی نیست جز فروش بیشتر محصولات و خدمات. امروزه به علت وجود انتخاب‌های متنوع، مردم بیشتر به تبلیغات توجه می‌کنند تا بتوانند از میان انتخاب‌های بسیاری که دارند در هر مورد انتخاب بهتری داشته باشند. به عبارتی دیگر تبلیغات نوعی آگاهی است و اینجاست که نقش مشاوران تبلیغاتی اهمیت ویژه‌ای پیدا می‌کند. 

نکته: تبلیغات اگر بد باشد، اعتماد مشتری را از بین می‌برد و همچنین باعث می‌شود شما مشتریان فعلی خود را نیز از دست بدهید؛ پس همواره نوع و قالب تبلیغات با نوع محصول و خدمات شما باید همخوانی داشته باشد. تبلیغات شما باید باعث جلب اعتماد مشتریان شما شود.

باید بدانیم آگهی را در کجا، چگونه، در چه زمانی و با چه محتوایی به دست مخاطب (هدف) برسانیم. وجود یک مشاور آگاه در زمینه‌های تبلیغات و فروش باعث صرفه‌جویی در هزینه‌ها، بالا رفتن بهره‌وری و پیشرفت می‌گردد.

 اولین گام به عنوان یک مشاور تبلیغاتی، درک کامل از کسب و کار مشتری است.
مشاوره تبلیغاتی به دو روش مشاوره تبلیغاتی پروژه‌ای یا مشاوره تبلیغات زمان‌دار (ساعتی) صورت می‌پذیرد.

وظایف و مسئولیت‌های مشاور تبلیغاتی چیست؟

 • کمک در آماده‌سازی کمپین‌های تبلیغاتی، عناصر مورد نیاز بازاریابی و عناصر ترویج فروش.
 • ایجاد استراتژی‌های تبلیغاتی برای رسیدن به اهداف مرتبط با کسب و کار.
 • پشتیبانی در برنامه‌ریزی رسانه‌ها.
 • بررسی و تائید توزیع عناصر تبلیغاتی برای بهبود تصویر برند.
 • اطمینان حاصل کردن از اینکه تبلیغات، همه قوانین و دستورالعمل‌های شرکت را دنبال می‌کند.
 • بررسی، مدیریت و تأیید آگهی‌ها به صورت مفهومی و درخواستی.
 • ایجاد روابط کاری قدرتمند با مشتریان به منظور ارائه خدمات عالی و متمایز.
 • درک نیازهای مشتری و توصیه محصولات و خدمات بهینه برای برطرف کردن نیازها.
 • ایجاد لیست اولویتی از مشتریان و نمایندگی‌ها با توجه به پتانسیل درآمدزایی‌شان.
 • شرکت در جلسات مرتبط با صنعت و رویدادهای بازاریابی در صورت نیاز.
 • توسعه و مدیریت خرده‌فروشی برای محصولات.
 • هدف قرار دادن دقیق و به موقع سؤالات و مشکلات مشتریان.

شما عزیزان می‌توانید برای مشاوره رایگان با شماره‌های ۲۲۳۴۷۹۴۲ – ۰۲۱ و یا ۰۹۱۲۸۲۴۶۲۹۴ (در ساعات کاری) تماس بگیرید. مشاورین تبلیغاتی گروه فرهنگی هنری هور فیلم در کنار شما خواهند بود.

راه رسیدن به موفقیت در هر حرفه‌ای نحوه حضور و ایجاد ارتباط مؤثر با مشتریان است. بدون تردید حضور در بازارهای رقابتی جز با شناخت رقبا، مشتریان و برنامه‌ریزی صحیح برای حفظ و توسعه ممکن نخواهد بود.

در دنیای امروز با بیشتر شدن رسانه‌ها، بالطبع با افزایش مخاطب و کاربران مواجه می‌شویم و تبلیغات به عنوان یک علم و یک هنر با بهره‌گیری از توانمندی این رسانه‌ها و نیاز مخاطب و نوع کسب و کار شما پلی برای معرفی هوشمندانه کالا و خدمات شما است.

 امروزه زندگی به شدت تحت نفوذ تبلیغات است. هر شهروند هزاره سوم در زندگی خود میلیون‌ها آگهی می‌بیند. تعیین شیوه‌ها و ابزارهای مختلف تبلیغاتی متناسب با نوع محصول و برند موردنظر، تخصص اصلی مشاوران تبلیغاتی است که مسیری رو به موفقیت را در پیش روی تولیدکنندگان، صاحبان کالا، خدمات و … قرار می‌دهد.

دانستن اینکه شما برای بهبود کسب و کارتان به چه نوع خدماتی نیاز دارید و یا بهترین روش برای فروش محصولاتتان چیست، به سادگی می‌تواند از هزینه‌های سنگین و بی‌مورد جلوگیری کند.

ما برای شما امکانی ایجاد کردیم تا شما بتوانید در تماس با مشاورین ما، از مشاوره تلفنی رایگان بهره‌مند شوید و برای محصولات خود از بهترین و جدیدترین شیوه‌های تبلیغاتی بهره ببرید پس پیشنهاد می‌کنیم قبل از هزینه کردن از مشاوره رایگان متخصصان تبلیغاتی، استفاده کنید.

آیا از خود پرسیده‌اید سهم شما از بازار وسیع تبلیغات چیست؟ تا چه میزان از تبلیغات برای حفظ مشتریان فعلی و جذب مشتریان جدید استفاده کردید؟ رقیبان شما برای جذب مشتری بیشتر چه کارهایی انجام می‌دهند؟ چه آینده‌ای برای کسب و کار خود متصور هستید؟

برای دستیابی به پاسخ مناسب با مشاورین تبلیغاتی هور فیلم تماس بگیرید.

شما عزیزان می‌توانید برای مشاوره رایگان با شماره‌های ۲۲۳۴۷۹۴۲ – ۰۲۱ و یا ۰۹۱۲۸۲۴۶۲۹۴ (در ساعات کاری) تماس بگیرید. مشاورین تبلیغاتی گروه فرهنگی هنری هور فیلم در کنار شما خواهند بود.