همه آنچه باید درباره مشاوره و ساخت تیزرهای مستند و تبلیغاتی بدانید

در دنیای امروز تبلیغات عنصر اصلی در آگاهی، ترغیب و یادآوری مشتریان نسبت به محصولات، برندها و شرکت‌ها شناخته می‌شود. در میان انواع تبلیغات (رسانه‌ای، محیطی، چاپی و …) کماکان تیزرهای تبلیغاتی که زیر مجموعه تبلیغات رسانه‌ای می‌باشند، بیشترین و بهترین تأثیرگذاری را روی مخاطبین (البته بسته به نوع محصول) می‌گذارند. همه ما درباره مشاوره و ساخت تیزرهای مستند و تبلیغاتی چیزهایی شنیده‌ایم اما ما در ادامه می‌خواهیم درباره چیزهایی صحبت کنیم که شاید تا به امروز کمتر شنده‌اید.

با در نظر گرفتن این موارد، می‌توان نتیجه گرفت که فایل‌های چند رسانه‌ای بسیار محبوب شده‌اند. همین موضوع بحث بازاریابی ویدئویی را سر زبان‌ها می‌اندازد. طبق بررسی‌های انجام شده تصاویر و فیلم ۷۰ درصد بیشتر بر روی مخاطب تأثیرگذار است و از صد درصد جستجوهایی که در موتورهای جستجو انجام می‌شود، بیش از ۶۵ درصد جستجوها مربوط به فیلم و عکس می‌باشد. از همین رو امروزه افرادی که خواستار استفاده از تیزر تبلیغاتی هستند بسیار زیاد بوده و در مکان‌های مختلف از این نوع تبلیغات استفاده می‌کنند و به ساخت تیزر تبلیغاتی می‌پردازند و نتایج بسیار مؤثری نیز برای کارفرمایان در برداشته است که در طولانی مدت این روش را یکی از روش‌های بازاریابی خود قرار داده‌اند.

تبلیغات فقط حضور نیست! نوع تبلیغ، هدف از تبلیغ و پیام تبلیغ باید مشخص گردد تا بتوان بسته به آن‌ها، تبلیغاتی مؤثر انجام داد.

مشاوره و ساخت تیزرهای تبلیغاتی

پس از تعیین این موارد، باید بر اساس نوع مخاطبانمان، نوع تبلیغ را مشخص کنیم و سرانجام با توجه به بسترهای نمایشی، پلن تبلیغاتی خود را برنامه‌ریزی کنیم.

کارشناسان گروه فرنگی هنری هور فیلم در کنار شما هستند تا در زمینه‌های تبلیغات ویدئویی و ویدئو مارکتینگ، مشاوره و ساخت تیزرهای تبلیغاتی را به شما ارائه دهند.

عوامل مؤثر در ساخت یک تیزر تبلیغاتی خوب کدامند؟

از آنجایی که در تهیه و تولید تیزرهای تبلیغاتی سرمایه و وقت زیادی هزینه می‌شود، لذا باید با بهره‌گیری از تکنیک‌ها و روش‌های مختلف، تیزرهایی طراحی و تولید کرد که از بالاترین سطح اثربخشی برخوردار باشند. ساخت تیزر شامل سه مرحله اصلی پیش‌تولید، تولید و پس‌تولید است.

استراتژی، نوآوری و اجرا سه فاکتور اساسی در موفقیت یک تیزر به شمار می‌آیند.

تیزرهای موفق دارای مفهومی خلاق هستند و از اجرای مناسبی نیز برخوردارند. انتخاب قالب آگهی همچون سبک آگهی، بخشی از استراتژی خلاق است. قالب‌های مختلفی وجود دارند که در تیزرها مورد استفاده قرار می‌گیرند. برخی از تیزرها یک قالب مشخص و برخی نیز چند قالب را مورد استفاده قرار می‌دهند. آنچه مهم است این است که باید قالبی را انتخاب کرد تا بتواند به درستی، پیام آگهی را انتقال داده و با مخاطب ارتباطی نزدیک برقرار کند. انتخاب یک قالب به این موضوع بستگی دارد که چگونه و با چه هدفی می‌خواهیم از آن استفاده کنیم.

  • هدف از ساخت و نمایش تیزر یا آگهی تبلیغاتی، وارد کردن شوک به مخاطب است.
  • زمان استاندارد برای تیزرهای تبلیغاتی بین ۱۵ تا ۵۰ ثانیه است.

کاربرد تیزرهای تبلیغاتی

استفاده در فیلم‌های آموزشی
کنفرانس‌ها و سمینارها
پخش در سالن‌های انتظار و استراحت سازمان
پخش در رسانه‌های تصویری عمومی و تخصصی به منظور تبلیغات
استفاده از فیلم‌ها به عنوان کاتالوگ‌های الکترونیکی، معرفی محصولات و خدمات سازمان
تولید فیلم به منظور ارائه گزارش عملکرد سازمان
پخش فیلم در مانیتورهای تبلیغاتی سطح شهرها
استفاده در هتل‌ها و تالارها

هدیه ما برای شما: برای هر تیزر، بسته به اندازه تیزر یک تیزر مستند بین ۱ تا ۱۰ دقیقه نیز ساخته می‌شود و مبلغی بابت آن اخذ نمی‌شود. یعنی ۵۰% تخفیف به‌صورت پیش‌فرض لحاظ شده است.

مشاوره و ساخت تیزرهای مستند و تبلیغاتی

خدمات مشاوره رایگان هور فیلم چیست؟

 تعیین بودجه برای ساخت تیزر تبلیغاتی، لوکیشن مورد استفاده برای ساخت تیزر، زمان تحویل پروژه، ایده‌هایی که برای تیزر در نظر گرفته شده، بستر نمایش تیزر اعم از (تلویزیون، نمایشگاه‌ها، شبکه‌های اجتماعی و…) تعیین هدف از ساخت تیزر تبلیغاتی، زمان مناسب تیزر با توجه به هدف پروژه، شناسایی مخاطب و …


شما می‌توانید از طریق شماره تلفن ۲۲۳۴۷۹۴۲ – ۰۲۱ و یا ۰۹۱۲۸۲۴۶۲۹۴ با متخصصین گروه فرهنگی هنری هور فیلم، مشاوره رایگان داشته باشید. مشاورین تبلیغاتی هور فیلم در کنار شما خواهند بود. مشاوره و ساخت تیزرهای تبلیغاتی تخصص ماست.

ساخت یک تصویر قدرتمند از شما در اذهان مردم یک موفقیت محسوب می‌شود، اما علم تبلیغات می‌گوید برای داشتن یک کسب و کار موفق و پایدار، باید از ابزار تبلیغات استفاده کرد و یک تصویر درست و به یاد ماندنی ایجاد کرد، برای ساختن یک تیزر تبلیغاتی موفق باید تصویری ایجاد کرد که مخاطب مجذوب آن شده و از نظر زیبایی‌شناختی آن را تائید کند و همچنین بتواند مدت‌ها در ذهنش نقش بسته و به ماندگاری برند شما بینجامد.

با توجه به اینکه تیزر تبلیغاتی در سطح جامعه نمایش داده می‌شود و هدف از پخش آن تحت تأثیر قرار دادن عموم مردم می‌باشد، احتیاج به فیلم‌نامه‌ای فوق حرفه‌ای برای تحت تأثیر قرار دادن اکثریت می‌باشد. برای تهیه یک فیلم‌نامه قوی نیاز به همکاری افراد حرفه‌ای در زمینه‌های مختلف از جمله جامعه‌شناسی، روانشناسی، کارشناسی بازاریابی و فروش و همچنین افراد متخصص در ساخت و تولید فیلم و انیمیشن و … می‌باشد.

گروه فرهنگی هنری هور فیلم به صنعتگران عزیز و به منظور حمایت از تولید ملی و با توجه به اینکه در ساخت تیزر تبلیغاتی فاکتورهای زیادی وجود دارند که بر هزینه ساخت آن تأثیر می‌گذارند و در صورتی که شما تمایل به ساخت تیزر تبلیغاتی ارزان داشته باشید، گروه هور فیلم به شما در این راستا یاری می‌رساند، ما با در نظر گرفتن تمامی موارد مورد تأکید شما و همچنین پیشنهاد راهکارهای حرفه‌ای، راه‌های عملی برای ساخت تیزر تبلیغاتی ارزان را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

گروه هور فیلم با در اختیار داشتن افراد متخصص، کیفیت محصول نهایی و رضایت شما را تضمین می‌کند. چنانچه شما نیاز به مشاوره و ساخت تیزرهای تبلیغاتی داشته باشید، گروه کارشناسان ما در ساعات اداری به صورت رایگان خدمات مشاوره ارائه می‌دهند.


شما می‌توانید از طریق شماره تلفن ۲۲۳۴۷۹۴۲ – ۰۲۱ و یا ۰۹۱۲۸۲۴۶۲۹۴ با متخصصین هور فیلم، مشاوره رایگان داشته باشید. مشاورین تبلیغاتی هور فیلم در کنار شما خواهند بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید